Мирослав Ступар: "Висловлювання Севідова були спрямовані на те, щоб принизити Годуляна"

30 жовтня 13:10
Переглядів: 389
Ступар

Колишні арбітри ФІФА Мирослав Ступар і Сергій Шебек прокоментували епізод із вилученням Младена Бартуловіча у матчі з "Металістом".

Мирослав Ступар: Для мене дивними виглядають післяматчеві коментарі тренера «Карпат» Олександра Севідова. Висловлювання наставника - уїдливі, спрямовані на те, щоб принизити Годуляна, мовляв, той показав несправедливе вилучення. Але Віталій вчинив абсолютно справедливо. Спочатку Бартуловіч засадив, так як він це вміє, по нозі Ксьонзу. Не кажу, що Младен - грубий гравець. Він жорсткий і це добре. Ось і тут хорват, на мою думку, зіграв ненавмисно. Він заніс ногу і пішов у стик до кінця. Але емоції потрібно стримувати. Особливо коли в пасиві вже є попередження. Годулян, показавши Бартуловічу другу жовту картку, вчинив абсолютно правильно. Футболістів потрібно привчати до порядку. Всіх собак на арбітрів гравці вішати не мають права. Арбітри повинні змусити футболістів поважати свою роботу.

Сергій Шебек: Червона картка знайшла свого героя. На мій погляд, порушення з боку Бартуловіча тягнуло на пряме вилучення, адже в діях Младена проглядався умисел - якомога болючіше наступити Ксьонзу на ногу. Свого хорват домігся. І розмови про те, що порушення сталося випадково, в боротьбі за м'яч у таких випадках брати до уваги не варто. Але Годуляну, перебуваючи в центрі поля, зі своєї позиції розібратися з деталями епізоду було важко. Не дивно, що Віталій спочатку навіть не збирався зупиняти гру. Визначити в діях гравця умисел можна тільки перебуваючи поруч. Суддя приймав рішення за підказкою четвертого арбітра. Попередження було вердиктом занадто м'яким, але Бартуловіч не заспокоївся і почав помічникові судді щось висловлювати. Подальші дії судді, який показав хорвату другу жовту картку, цілком обгрунтовані.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: