Мисливці та рибалки Прикарпаття імітували рев оленя та отримали пам’ятні годинники

13 липня 22:00
Переглядів: 286
Мисливці

Українське товариство мисливців та рибалок цьогоріч відзначило 95-річчя від часу створення організації. З цієї нагоди її обласне представництво організувало святкові заходи, які відбулися на Тисмениччині. Вітальні слова для рибалок та мисливців адресував й голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк.

Щорічно у Хом’яківці обласна організація УТМР відзначає одразу два свята – чергову річницю утворення та День рибалки. Метою таких заходів, за словами голови Михайла Лущака, є виховання у молоді та старшого покоління дбайливого ставлення до навколишнього середовища, його охорона та збереження, інформує Тисменицька РДА.

Особливим та видовищним видалося й цьогорічне пам’ятне дійство, приурочене ювілейній, 95-й річниці УТМР. Благословення священика, вітання гостей, різноманітні конкурси та розваги, церемонія нагородження, колоритний український фольклор, смачні страви – усе це приправлене гумором, притаманним мисливцям і рибалкам.

Присутні на святі представники обласного управління лісового та мисливського господарства, обласної та районних організацій Українське товариство мисливців та рибалок, команди інших користувачів мисливських та риболовних угідь стали учасниками змагань. Кожен із них із спортивним азартом намагався вибороти першість у конкурсах із спортивного рибальства, спортивно-стендової стрільби, мисливської страви, імітації реву оленя, шахів.

І без того «гарячу» атмосферу дійства підігрівали козацькі пісні та жарти у виконанні фольклорно-етнографічного гурту «Козаки» із Нових Кривотул.

Церемонію нагородження здійснив голова РДА Іван Семанюк, який привітав членів організації та усіх присутніх зі святом. Спільно із керівником обласного відділення УТМР Михайлом Лущаком, директором ДП “Івано-Франківське лісове господарство” Михайлом Бойчуком, заступником начальника Головного управління Нацполіції в області Василем Віконським голова району вручив пам’ятні подарунки – годинники із емблемою організації, виготовлені до ювілейної річниці. Їх отримали члени УТМР, які брали участь в АТО на Сході країни, діти та переможці конкурсів. Інші ж учасники змагань теж на залишилися без відзнак – додому вони повернулися із грамотами та дипломами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: