Митники Польщі та України провели семінар з підготовки до Євро-2012

20 березня 23:10
Переглядів: 318
Default Image

17-18 березня у м. Жешуві (Республіка Польща) українські та польські митники провели семінар з підготовки до Євро-2012. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі львівської митниці.

У заході взяли участь також представники митних служб Німеччини, Швейцарії і Австрії. Вони, зокрема, поділились досвідом організації у своїх країнах Чемпіонату світу в 2006 році та Чемпіонату Європи в 2008 році. Адже врахування досвіду цих країн може полегшити перетин пунктів пропуску з огляду на очікуване значне збільшення кількості подорожніх у короткому часовому проміжку.

Під час семінару учасники мали змогу подискутувати навколо таких питань: Які загрози можуть постати перед митними службами упродовж масового заходу?, способи реагування на надзвичайні/кризові ситуації, налагодження роботи координаційного центру, співпраця митних адміністрацій з УЕФА, співпраця зі службами, які відповідають за безпеку під час великих спортивних заходів.

У межах семінару його учасники відвідали пункти пропуску «Шегині – Медика» та «Краковець – Корчова», де мали змогу оцінити стан співробітництва служб,  інфраструктуру, використовуване обладнання під час митного контролю. Зокрема в пункті пропуску «Краковець – Корчова» ознайомились із системою спрощеного контролю на смузі руху «зелений коридор. Цей проект було реалізовано шляхом розмежування за допомогою турнікетів на українській та польській частинах пункту пропуску смуг «зеленого коридору» від «червоного».

З моменту запровадження такого порядку руху встановлено, що час перетину кордону скоротився майже вдвічі, а кількість подорожніх, які обирають «зелений коридор», збільшилася в 1,8 раза. Цьому також сприяло встановлення з польського і з українського боку відповідного інформаційного стенду з правилами переміщення смугою руху «зелений коридор», з метою інформування громадян, які подорожують. Слід зазначити, що успіхом цього проекту зацікавились митні адміністрації Білорусі та Росії, які відвідають невдовзі ці митні пости, аби перейняти досвід. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: