На 68-му році життя перестало битися серце Олександра Михайловича Бібера

21 березня 18:59
Переглядів: 2089
Бібер

Управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області й загалом уся спортивна громадськість Львівщини у глибокій скорботі з приводу передчасної та раптової смерті Бібера Олександра Михайловича – першого віце-президента Федерації волейболу України, члена Національного олімпійського комітету України, члена виконкому відділення НОК України у Львівській області, директора Львівської дитячо-юнацької спортивної школи «Автомобіліст».

Все своє життя Олександр Михайлович присвятив спорту і, зокрема, волейболу, в розвиток якого в Україні й в Галичині він завжди вкладав щире серце, талант і уміння, професійність та відповідальність.

Спортивна громадськість Львівщини сумує за чуйною, доброю та фаховою людиною й висловлює щирі співчуття з приводу важкої втрати рідним – дружині Любові Іванівні, дітям Ользі, Людмилі, Михайлові, чотирьом онукам; близьким, колегам та друзям талановитого фахівця й усій волейбольній громаді. Нехай земля Вам буде пухом!!!

О.М. Бібер народився 18.07.1947 р. в Устриках-Дольних (нині територія Республіки Польща), середню освіту здобував на Жидачівщині, навчався у Львівському державному інституту фізичної культури, закінчив Кубанський інститут фізичної культури, оскільки як гравець волейбольної команди майстрів грав у м. Сочі. Майстер спорту з волейболу. Працював волейбольним тренером й тривалий час директором дитячо-юнацької спортивної школи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: