На базі ОДЮСШ сформують юнацьку команду ФК "Галичина"

12 квітня 16:22
Переглядів: 183
ОДЮСШ

Обласна дитячо-юнацька спортивна школа дебютує в юнацькому чемпіонаті області в складі новоствореного івано-франківського футбольного клубу "Галичина".

Цьогоріч в Чемпіонаті області стартує амбітна команда під цікавою назвою "Галичина" (Івано-Франківськ). Новостворений колектив, якому нема й півроку, має всі шанси стати першою ластівкою відродження професійного футболу на Прикарпатті. Все ж тренерський склад на чолі з відомим фахівцем Миколою Васильківим та президентом Сергієм Пташником зроблять усе, щоб створити боєздатну команду. Кольори "Галичини" цього сезону захищатимуть як досвідчені (Орест Дорош, Микола Хомин) так і молоді виконавці (Олександр Хавлюк, Андрій Кукурудз). 

Та найцікавішим залишалось питання юнацького складу. Все ж в обласному центрі діють багато спеціалізованих футбольних шкіл та секцій (СДЮШОР "Прикарпаття", ДЮФК "Ніка", відділення футболу в ДЮСШ-3 та ін.). Юнацький склад новоствореного колективу формуватиметься з вихованців івано-франківської Обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Керуватиме діями юних "галичан" екс-гравець "Прикарпаття", "Хутровика" та "Енергетика" Петро Ігорович Мельник. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: