На Бережанщині влаштували свято спорту

09 серпня 14:46
Переглядів: 197
армспорт

3 серпня небайдужі до спорту мешканці села Куропатники "відспівали" оду спорту, влаштувавши за сприяння Бережанського РЦФЗН "Спорт для всіх" та спонсора — Фермерського господарства "Фльонц" (Тарас та Володимир Фльонци) —  спортивні змагання між мешканцями вулиць у селі.

Першими визначити найсильніших вийшли силачі на руку. По 3 учасники з кожної команди показували неабияку силу рук, і найсильнішою виявилась команда вулиці "Центр". Друге місце посіли хлопці з вулиці "Шоломків", ІІІ місце — "Вигнанка".

Найбільш цікавими були змагання з перетягування линви. Вболівальники побачили, що в цьому виді спорту головною є не тільки маса тіла спортсменів, але й дружнє виконання завдання й загальнокомандний дух. На перемогу тут напрацювала команда вулиці "Шоломків". До трійки призерів увійшли команди вулиць "Центр" та "Вигнанка".

Після закінчення футбольного матчу чемпіонату району відбулись індивідуальні змагання з ударів на влучність, до участі в яких були допущені ветерани спорту в селі. 8 учасників з відстані 40 метрів мали з 5-ти ударів якомога більше разів вразити ворота з повітря. Найкращим бомбардиром тут виявився Володимир Оберський, на ІІ-му місці Богдан Медвідь, третім став Євген Колодій.

Спортом на селі, без сумніву, є футбол. Це і підтвердили останні змагання — першість села з міні-футболу. 6 колективів за змішаною системою визначали найсильнішого. І лише серія додаткових пенальті дала відповідь на питання про чемпіона — ним стала команда вулиці "Кінець". Срібло дісталось хлопцям з вулиці "Вигнанка", бронза у команди вулиці "Шоломків".

Усі команди, учасники змагань, були нагороджені відзнаками, грамотами і подарунками від Бережанського РЦФЗН "Спорт для всіх" та грошовими нагородами від спонсора ФГ "Фльонц". Приємно, що відзначені були і наймолодший та найстарший учасники змагань.

Хочеться сподіватися, що масовий спорт буде займати одне з перших місць у всіх населених пунктах району, і, найголовніше, не тільки самі люди в селі будуть організовувати подібні свята, але й до них буде долучатися сільська влада.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: