На білбордах Львова – найкращі спортсмени Львівщини

11 січня 12:54
Переглядів: 144
Спортсмени

З ініціативи управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області, партнерів відділення та усієї спортивної громадськості в обласному центрі Львівщини не вперше з’являються білборди із зображеннями кращих спортсменів області за підсумками окремого місяця.

В січні 2017 року на білбордах Львова з’явилися, зокрема, фотозображення двох найкращих спортсменок Львівщини за підсумками листопада та грудня 2016 року. Це провідні фехтувальниці України, львів’янки Ксенія Пантелєєва та Анфіса Почкалова. Визнання найкращих вони здобули завдяки успішному виступу на етапах Кубку світу з фехтування. В китайському місті Сучжоу львівські фехтувальниці в складі національної збірної команди України вибороли золоті нагороди у командних змаганнях.

Встановлення таких білбордів стало можливим завдяки співпраці відділення НОК України у Львівській області з інформаційними партнерами: компаніями–операторами зовнішньої реклами «Комтех-плюс», «Комтех-аутдор» та компанією «Українські перспективи».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: