На білбордах Львова – найкращий спортсмен Львівщини Георгій Іваницький

08 травня 10:45
Переглядів: 316
Іваницький

Традиційно щомісяця у Львові з’являються білборди із зображеннями найкращого спортсмена Львівської області за підсумками окремого місяця, які встановлюються з ініціативи відділення НОК України у Львівській області, партнерів відділення та усієї спортивної громадськості. Зокрема, цими днями львів’яни та гості древнього міста зможуть побачити фотозображення найкращого спортсмена за підсумками березня 2016 року, члена національної збірної команди України зі стрільби з лука, львів’янина Георгія Іваницького (тренери: Заслужені тренери України Тетяна Образцова та Василь Ткачек). Це почесне звання талановитий львівський спортсмен виборов завдяки перемозі на чемпіонаті світу зі стрільби з лука в приміщенні, який відбувся в м. Анкарі, Туреччина.

Встановлення таких білбордів стало можливим завдяки співпраці відділення НОК України у Львівській області з інформаційними партнерами: компаніями–операторами зовнішньої реклами «Комтех-плюс» та «Комтех-аутдор».

Довідково.

ІВАНИЦЬКИЙ ГЕОРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, народився 6травня 1992 року; майстер спорту України міжнародного класу, представляє ФСТ «Динамо» / ФСТ «Україна», СДЮШОР «Електрон», Львівську школу вищої спортивної майстерності. Студент Львівського державного університету фізичної культури. Багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів світу та Європи, переможець та бронзовий призер Перших Європейських ігор, переможець міжнародних змагань Гран-Прі, багаторазовий чемпіон України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: