На Болехівщині продовжують вирувати міні-футбольні пристрасті

05 грудня 14:52
Переглядів: 167
мяч

Минулими вихідними на Болехівщині продовжували вирувати міні-футбольні пристрасті на центральному майданчику із синтетичним покриттям, по завергенні яких, у нас почала вимальовуватися загальна картина, на якій вже видніються лідери та аутсайдери. Але про все за порядком.

Центральним матчем суботнього дня стало протистояння між «Прикарпатським лісогосподарським коледжем» та ФК «Тисів». Тисівчани іще не знали поразок у турнірі та не збиралися програвати і цього разу. Студетам перемога ж була іще потрібнішою. Саме це і стало стимулом для дійсно хорошого, запеклого поєдинку, який ми мали змогу спостерігати. Щоправда досвід, у підсумку, зробив своє. Команда з Тисова упродовж всієї гри дещо переважала свого опонента і, повівши ще у першому таймі, перемагає і у поєдинку.

Всі результати суботнього ігрового дня:
1. «Карпати» Болехів – «Карпати-юн» Болехів 24:2
2. «Динамо» Гузіїв – «Руський Болехів» 1:3
3. «Прикарпатський л/г коледж» – ФК «Тисів» 3:6
4. «Свіча» Міжріччя – «Динамо» Гузіїв 8:2

У неділю на нас очікували одразу декілька цікавих матчів. Спочатку сильнішого з-поміж себе визначали «Руський Болехів» та «Прикарпатський лісогосподарський коледж». У разі перемоги кожна з команд отримувала хороші шанси у боротьбі за бронзові нагороди. Болехівчани, які вже минулого року зупинилися за крок від бронзи, цьогоріч були настроєні набагато серйозніше. Це продемонструвала сама гра. Студенти змогли протистояти супернику на рівних тільки один тайм. «Руський Болехів», після провального старту, перемагає другу гру поспіль, набирає оборотів та стає грізним суперником для будь-якої команди.
Не встиг «Прикарпатський лісогосподарський коледж» як слід оговтатись від недавньої поразки, як на їх шляху знову постав грізний суперник - «Свіча» із Міжріччя. Гравці «Свічі», які ще не зазнали жодної поразки, підійшли до поєдинку досить серйозно та виважено, адже всі прекрасно розуміли, що їм протистоятиме минулорічний срібний призер. Це і зіграло ключову роль. Надійні, перш за все у захисті, міжрічанці час від часу вибігали у гострі контратаки, що не рідко завершувалися взяттям воріт. У підсумку студенти знову поступаються та остаточно втрачають шанси на п’єдестал.
Центральною ж грою дня було протистояння болехівських «Карпат» та ФК «Тисів». Втрата очок будь якої з команд зводила на нівець її потуги у боротьбі за золото. Та як не старалися тисівчани, вибороти хоча б нічию, їм не вдалося. «Карпати» здобувають чергову перемогу та знову зрівнюються із «Свічею» у турнірній таблиці.

Всі результати недільного ігрового дня:
1. «Руський Болехів» – «Прикарпатський л/г коледж» 8:3
2. «Динамо» Гузіїв – «Карпати-юн» Болехів 7:1
3. «Свіча» Міжріччя – «Прикарпатський л/г коледж» 9:2
4. ФК «Тисів» – «Карпати» Болехів 3:6

Кращі бомбардири: 
15 м’ячів – Роман Вігак («Карпати» Болехів);
11 м’ячів – Микола Соловій (ФК «Тисів»), Сергій Халацький («Карпати» Болехів);
9 м’ячів – Михайло Бабінчук («Прикарпатський л/г коледж»), Роман Дяків («Карпати» Болехів);
8 м’ячів – Роман Турмис (ФК «Тисів»), Василь Цюцюра («Свіча» Міжріччя), Петро Кулак («Динамо» Гузіїв).

Розклад матчів на найближчі вихідні:
Сб. 06.12.2014 року.
1. 12.00 год. «Карпати-юн» Болехів – «Руський Болехів»
2. 13.00 год. ФК «Тисів» – «Свіча» Міжріччя
3. 14.00 год. «Динамо» Гузіїв – «Карпати» Болехів

Нд. 07.12.2014 року.
4. 12.00 год. «Карпати-юн» Болехів – «Прикарпатський л/г коледж»
5. 13.00 год. «Руський Болехів» – ФК «Тисів»
6. 14.00 год. Фінал (Золотий матч), за умови однакової кількості очок у команд, що посядуть два перші місця.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: