На Борщівщині провели волейбольний турнір пам’яті Григорія Олійника

10 листопада 10:00
Переглядів: 101
Волейбол

Міжобласний волейбольний турнір пам’яті колишнього начальника відділу фізкультури і спорту Борщівської райдержадміністрації, голови районного відділення Національого Олімпійського комітету Григорія Олійника відбувся в спорткомплексі Борщівського агротехколеджу. Організаторами турніру виступили родина Григорія Олійника, відділ у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту райдержадміністрації, КП ФСТ «Колос», клуб «Олімп» та Тернопільське обласне відділення НОК.

На відкритті змагань теплі слова пам’яті про Григорія Степановича говорили заступник голови районної державної адміністрації Микола Будзінський, перший заступник голови обласного відділення НОК Віталій Ігнатенко, колишній голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Володимир Іванишин, голова обласного ФСТ «Колос» Георгій Гунтік, ветеран спорту Яків Кубей.

Сам турнір відбувся цікаво і напружено. Його учасниками були борщівська команда «Олімп», а також гості з Теребовлі, команда ТНЕУ та команда «Оболонь» з Чемеровець Хмельницької області.

Чітко провели арбітраж судді Мирон Пришляк, Зеновій Гищук та Петро Остафійчук. За підсумками майже шестигодинних баталій перемогу святкувала команда Тернопільського національного економічного університету. Другими стали борщівські волейболісти, третіми – гості з Теребовлі. Переможці отримали великий кубок, грамоту і медалі, а призери були нагороджені кубками і медалями, які їм вручили дочка Григорія Олійника Оксана та його рідний брат Іван Степанович. Відзнаки отримали також кращі гравці у кожній команді.

Організатори запевнили, що турнір отримає статус традиційного і ввійде до щорічної програми заходів, як один з основних в області.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: