На Борщівщині відкрили новий стадіон

26 червня 19:27
Переглядів: 473
поле

22 червня в селі Висічка Борщівського району відбулась знаменна подія — відкрито новий стадіон.

Незважаючи на скрутні часи, які зараз переживає наша країна, завдяки зусиллям багатьох людей було облаштовано футбольне поле, сидіння для вболівальників, встановлено обгороджуючий контур. Ці роботи реалізовано за кошт меценатів, до виконання долучились всією громадою села під керівництвом тренера місцевої команди Леоніда Гаразди.

Коштами та технікою допомагали місцеві підприємці, депутати районної та місцевої рад, керівники районних структур, місцевий сільський голова.

Участь у відкритті стадіону взяли представники районної влади, спортивного товариства "Колос", священик УГКЦ отець Іван Сабала, який освятив спортивну споруду. Під час урочистого заходу начальник відділу фізичної культури та спорту райдержадміністрації Григорій Олійник від імені голови райдержадміністрації Ярослава Галяса вручив спонсорам почесні грамоти за участь у соціально-культурному житті громади.

Того ж дня під звуки футбольного маршу на полі було розіграно перший матч між командами сіл Висічка та Більче-Золоте. Перемогу у цій спортивній баталії здобула команда господарів футболісти із села Висічка. Рахунок зустрічі 5:2.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: