На чемпіонат Європи з боксу серед юніорів запросили "зіркових" гостей

15 травня 21:22
Переглядів: 224
бокс

На чемпіонат Європи з боксу серед юніорів у Львові запросили "зіркових" гостей-боксерів, зокрема Олександра Усика, Андрія Котельника та Ростислава Зауличного. Урочисте відкриття змагань розпочнеться у суботу, 16 травня, о 17:00 на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України (СКА, вул. Клепарівська, 39а), повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Відповідно до плану заходів Європейської боксерської конфедерації (EUBC), свято боксу у Львові триватиме з 15 до 24 травня. Це наймасштабніші офіційні змагання, що проводяться в Україні під егідою EUBC.

Наразі на чемпіонат заявилося 27 країн Європи. Загальна кількість учасників заходу налічує 220 кращих боксерів континенту, 60 тренерів і 19 офіційних керівників делегацій.

Боксери віком 15-16 років змагатимуться у 13-ти вагових категоріях. Відповідно до міжнародних правил боксу, формат проведення поєдинків серед цієї категорії боксерів – 3 раунди по 2 хвилини із відпочинком 1 хвилина між раундами.

Окрім насиченої програми змагань учасникам запропонують цікаву екскурсійну програму центральною частиною Львова, відвідування музеїв, поїздку на "Чудо-поїзді", що став візитівкою міста Лева.

Організаційний комітет: Міністерство молоді та спорту України, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Львівська міська рада, Федерація боксу України, відділення Національного Олімпійського Комітету України у Львівській області, Управління молоді та спорту Львівської ОДА, Львівська обласна та міська федерації боксу.

Програма змагань:

16 травня, субота, 17:00 – офіційне відкриття змагань; 18:00  – попередні поєдинки

17-20 травня, 14:00 – попередні поєдинки; 18:00 – попередні поєдинки

21 травня, четвер – день відпочинку, екскурсійна програма

22 травня, п’ятниця, 15:00 – півфінали; 19:00 – півфінали

23 травня, субота, 15:00 – фінали

Вхід для глядачів на змагання вільний!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: