На чемпіонаті області з легкої атлетики виступив учасник Олімпійських ігор в Лондоні

04 червня 12:30
Переглядів: 196
легка атлетика

Впродовж двох днів на тернопільському міському стадіоні тривав чемпіонат області з легкої атлетики серед дорослих та юнаків і дівчат 1997 року народження і молодших команд ДЮСШ, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Також в рамках турніру відбулись забіг серед ветеранів легкої атлетики "Коло друзів" з бігу на 100 метрів, у якому взяло участь 12 спортсменів, та забіг на 5 тисяч метрів, де у своїх вікових категоріях виступили учасник Олімпійських Ігор в Лондоні 2012 року серед ветеранів Мар’ян Косідло із міста Бучача, Василь Рога з Гусятина, Василь Сидорчук з Тернополя, гість з Польщі Даріуш Пєхнік.

Під час урочистої частини змагань начальник управління з питань фізичної культури і спорту Ігор Підгайний наголосив, що великий спорт починається саме із змагань місцевого та обласного рівнів. Прикладом цього є успішні легкоатлети Тернопілля — нещодавні призери Чемпіонату України Наталія Олійник та Іван Стребков, призери юнацького чемпіонату України з легкої атлетики — Віктор Сенчук та Іван Карюк.

Саме за підсумками цих змагань тренери обиратимуть учасників збірних команд для представлення нашого краю на всеукраїнських змаганнях. Директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи Василь Куземчак додав, що участь всіх ДЮСШ Тернопільської області у чемпіонаті є безперечним успіхом та заслугою тренерів.

Щодо підсумків змагань, то лідерами були тернополяни, які набрали у сумі 4297 очок. На другій сходинці — легкоатлети Тернопільського району, у яких 2928 очок. Із зовсім невеликим відставанням (2925 очок) третю сходинку посіли спортсмени з Чортківщини.

Серед команд ДЮСШ найкращі результати показали вихованці ОДЮСШ "Колос" — 4453 очки, Зборівської ДЮСШ — 3445 очок та Чортківської ДЮСШ — 3432 очки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: