На чемпіонаті України з боксу львів’яни здобули одне "золото" і дві "бронзи"

05 жовтня 09:00
Переглядів: 156
Куротчин

У Києві відбувся ХХІІІ чемпіонат України з боксу серед чоловіків, де в повному складі була представлена і збірна команда Львівської області.

У ваговій категорії 81 кг не було рівних львів’янину Олександру Ганзулі –  ФСТ «Динамо» / ШВСМ (тренери: Сосновський Д.Д., Бабенко Є.А.), який провів п’ять поєдинків на свою користь та здобув титул чемпіона України 2014 року з боксу серед чоловіків.

Ще двоє львів’ян здобули бронзові нагороди чемпіонату. Зокрема,у ваговій категорії 56 кг Олег Довгун – ФСТ «Динамо» / Львівське УФК (тренери: Семенишин Р.С., Леус О.І., Стахнів М.І.), поступився за вихід до фіналу майбутньому чемпіону України Миколі Буценку (Вінницька область).

Ще одну бронзову нагороду додав до скарбнички Львівщини у ваговій категорії 49 кг Назар Куротчин – ФСТ «Динамо»/ШВСМ (тренери: Семенишин Р.С., Леус О.І., Загірський О.В.), який програв у напруженому поєдинку за вихід до фіналу майбутньому чемпіону України Дмитру Замотаєву (Запорізька область).

Іншим представникам збірної Львівської області, на жаль, не вдалося потрапити до півфінальних поєдинків та втрутитись у медальний розподіл, що було зумовлено великою кількістю сильних суперників та напружених поєдинків, адже у кожній ваговій категорії було представлено понад 15 боксерів. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: