На чемпіонаті з велоспорту на рахунку вихованців Львівського училища фізичної культури вісімдесят три медалі

26 жовтня 14:30
Переглядів: 219
Велоспорт
На змаганнях по збиранню нагород перетворився командний чемпіонат України з велоперегонів на треку серед закладів фізичної культури (м. Львів, 15-18 жовтня 2015 р.) для вихованців Львівського училища фізичної культури. На загал, вони вибороли 83 (!) медалі, в тому числі 41 золоту.

Перегони на велодромі СКА проходили у чотирьох вікових категоріях: молодші юнаки, юначки, юніори та молодь (U-23).

Серед спортсменів юнацької вікової категорії відзначилась учениця 10 класу училища Христина Бубняк. В активі Христини9 медалей, в їх числі 5 – найвищої проби. Христина перемогла у гіті на 500 і 200м, індивідуальній гонці переслідування, гонці з вибуванням та командному спринті. Серйозну конкуренцію Бубняк у окремих видах змагань склала одинадцятикласниця Софія Холод.Софія посіла перші місця у спринті, скретчі, кейріні та груповій гонці, а у гіті на 200 м з ходу та гонці з вибуванням фінішувала відразу за Христиною.

Серед хлопців 8 призових місць на рахунку учня 10 класуОлександра КривичаОлександр показав найкращий результат у командному спринті, гіті на 200м, спринті, індивідуальній та командній гонках переслідування, груповій гонці та кейріні. Отож,Олександр - семиразовий чемпіон України!

Чотири рази на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднімався однокласник Кривича Сергій Білий. Разом зОлександром Білий переміг у командному спринті та командній гонці переслідування, став чемпіоном України у гіті на 500 м та скретчі. Два «золота» і одне «срібло» на рахунку Валерія Романенкова (10 кл.). Не залишились без нагород і десятикласники Олег і Мар’ян Канаки та Назар Гудзь.

В категорії юніорок за кількість медалей змагались учениця 10 класу Богдана Солтис та першокурсниця Діана Галик. У підсумку у Солтис 9 нагород, в тому числі 8 золотих, у Галик – 7 (1 золота). Богдана не мала собі рівних у гіті на 500 і 200 м, командному спринті (разом з Галик), спринті, скретчі, кейріні, індивідуальній гонці переслідування та гонці з вибуванням. І за кількістю, і за якістю Богдана Солтис серед юніорок найкраща! 4 медалі на рахунку Юлії Бірюкової (І курс).

Серед юніорів кращим був другокурсник Віктор Біляк.Віктор переміг у командній гонці переслідування та командному спринті, фінішував другим у кейріні та показав третій результат у гіті на 200 м. Чемпіоном України у командному спринті став студент І курсу Дмитро Кожушко.

Дев’ятиразовим лауреатом чемпіонату серед молоді віком до 23 років закінчив змагання студент ІІІ курсу училища Роман СеліверстовРоман переміг у індивідуальній та командній гонці переслідування, командному спринті, посів ІІ місце у спринті, гіті на 1000 і 200 м, показав третій результат у кейріні та груповій гонці. Разом з Романом на п’єдестал пошани піднімались також Віталій Підківка (5 разів), Юрій Поляков (тричі), Микола Саламаха таВасиль Шаловило (по 2 рази).

Як підсумок, і у загальнокомандній першості команда ЛУФК не мала собі рівних. В активі наших велотрековиків 1106 залікових очків. На другому місці СДЮШОР «Промінь» з м. Білої Церкви – 898, треті - КДЮСШ ім. Кутенка (м. Львів) – 732 очки.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: