На Чемпіоні Європи з боксу серед жінок Україну представлятиме боксерка з Борислава

28 травня 13:48
Переглядів: 226
бокс жінки

Вихованка Бориславського спортивно-оздоровчого товариства «Гладіатор», боксерка Наталія Князь представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи з боксу серед жінок.

Як повідомив голова СОТ «Гладіатор», директор Бориславської ДЮСШ Олег Загірський, до цих найважливіших європейських змагань залишились лічені дні.

Вже з 30 травня на рингах у Бухаресті (Румунія) наші дівчата розпочнуть змагатися за найвищі нагороди Чемпіонату Європи. Підставою для оптимізму є й те, що і Наталія Князь і Вікторія Вірт серед своїх регалій мають уже не одну нагороду європейських та світових чемпіонатів з боксу серед юніорів. Тож сподіваємось, що і на дорослому боксерському ринзі ці тендітні дівчата покажуть високий «клас».

Окрім того, і зараз, на етапі підготовки до Чемпіонату Європи з боксу серед жінок, бориславські боксерки радують своїх наставників хорошими результатами. Зокрема, Вікторія Вірт вдало продемонструвала свою готовність до серйозних стартів місяць тому, під час товариської зустрічі збірних команд України та Канади, яка проходила у Чернівцях.

Проте, не лише жінки гідно представляють Борислав на Всеукраїнських та світових рингах. Радують і юнаки. Щоправда серед чоловіків на боксерських рингах рівень конкуренції дещо вищий, а тому й пробитися до когорти найкращих дещо важче. Все ж успіхи є. Принаймні так стверджує директор Бориславської ДЮСШ, голова СОТ «Гладіатор» Олег загірський. Він розповів нам, що нещодавно з Умані, з Чемпіонату України з боксу серед юніорів 1998-1999 років народження повернувся бориславець Павло Юськів. Там він посів 9 місце, але беручи до уваги дуже високий рівень цих змагань, таку позицію боксера слід занести до активу.

А от у Рівному, де визначали чемпіонів України з боксу серед юнаків 2000-2001 р.н. позмагалися одразу двоє бориславців Назар Іванченко та Олег Рондяк. Обидва спортсмени вперше приймали участь у змагання такого високо рівня і показали себе досить непогано: Назар Іванченко став п’ятим, а Олег Рондяк посів дев’яте місце.

Ще троє бориславських боксерів Олександр Загірський,Іван Кіндерись та  Павло Юськів відзначилися за кордоном, а саме у Німеччині, в місті Осфілдерн, де проходив навчально-тренувальний збір за участю 70 спортсменів з України та Німеччини. Там наші хлопці мали можливість потренуватися з найсильнішими своїми ровесниками з Німеччини та провести цікаві, і навіть переможні для нас, товариські поєдинки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: