На черзі – турнір Юрія Козія

09 листопада 11:34
Переглядів: 163
Default Image

Найближчих вихідних (11-13 листопада) у спортзалі ДІПМ «Містопроект» проходитиме II Вікритий рейтинговий турнір, пам’яті тренера-викладача, директора СДЮШОР «Прудкий м’яч» Юрія Козія.

Аж ніяк не віриться, що Юрія Севериновича уже другий рік не має разом з нами. Адже за своє коротке життя він встигав усюди – вміло керувати спортивною школою та створеною ним командою з настільного тенісу, викладати в університеті фізичної культури, зустрічатися і пограти у футзал із журналістами і т.д. Він був авторитетом серед своїх колег, на ту чи іншу подію мав свою точку зору, а власну думку завжди відстоював. На жаль, усе це доводиться говорити в минулому, бо ДТП восени 2009 року обірвало життя Юрія Севериновича Козія. Його нам усім нині ой як не вистачає...

Управління  з питань фізичної культури та спорту ЛОДА, львівський державний університет фізичної культури, обласна федерація настільного тенісу та СК «НТ-10» другий рік поспіль організовують турнір, пам’яті Юрія Козія, до участі в якому залучають і журналістів. Цього разу працівники ЗМІ змагатимуться 12 листопада.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: