На Долинщині пройшли міжнародні змагання з туризму "Gorgany race"

05 липня 20:27
Переглядів: 196
туризм

28-29 червня у селі Новий Мізунь Долинського району відбулися змагання з пішохідного та вело-туризму "Gorgany race".

Як повідомили у прес-службі Долинської РДА, одним із головних організаторів проведення змагання є Івано-Франківський обласний осередок скаутської організації «Пласт». Стартували пригодницькі перегони на поляні берега річки Мізунка за 3 км на захід від населеного пункту.

Із відкриттям змагань учасників заходу привітав заступник голови районної ради Іван Дирів.

Цього року у перегонах взяли участь близько двох тисяч осіб з різних областей України, міста Києва, а також представники АР Крим, Польщі, Білорусії.

Змагання проходили у класах: «Спринт», «Трек» (пішохідна дистанція, орієнтування, техніка гірського туризму), «Вело» (велосипедна, пішохідна дистанція, орієнтування, техніка гірського туризму).

За контрольний час 30 годин командам було запропоновано подолати складну дистанцію у найбезлюднішій частині Карпат. 

За результатами змагань команди-переможці нагороджені цінними подарунками, а всі учасники заходу залишилися задоволеними організацією проведення змагань.

Нагадаємо, що уже восьмий рік поспіль у найбільш віддаленому та "дикому" районі Українських Карпат відбуваються екстремальні пригодницькі перегони «Gorgany race». Найбільші відчайдухи стягуються сюди з усіх куточків України, а також і з-за кордону, щоб випробувати свою сміливість та витривалість. Перегони  включають у себе пішохідний, велосипедний, та технічний етапи. За контрольний час (30 годин) учасникам необхідно подолати понад 90 км пішки важкодоступними горами (в класі «Трек»), 60 кілометрів нон-стоп у класі “Спринт” або 160 км – на велосипеді та пішки (у класі «Вело») та відмітитися на контрольних точках. Дистанція перегонів складна, з великими перепадами висот та потребує досконалих навиків в орієнтуванні.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: