На Долинщині відбувся турнір з греко-римської бортьби

10 червня 18:28
Переглядів: 149
греко римська боротьба

5-7 червня у Долинській дитячій юнацько-спортивній школі управління освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації проходив Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків на призи спортивної школи. Взяти участь у змаганні приїхали 85 спортсменів з міст Долини, Болехова. Стрия, Івано-Франківська, Львова, Житомира, Тернополя, Березного, Тячева, Виноградово, Червонограда. Загалом у турнірі змагалися 11 команд.

В результаті завзятої та напруженої боротьби І загальнокомандне місце виборола команда Долини.

• Олег Барабаш – І місце у ваговій категорії 100 кг;

Переможцям змагань, які здобули перші місця, грошові нагороди вручили випускники ДЮСШ.

Крім цього, під час турніру підбито підсумки роботи спортивного закладу за 2014-2015 роки, визначено кращих спортсменів, які стали переможцями загальноукраїнських чемпіонатів. Від районної державної адміністрації срібні призери Чемпіонату України Віталій Андрійович і Тарас Крупський, а також бронзові призери Назар Юхней та Максим Добринін отримали грошові винагороди.