На Франківщині планують побудувати стадіон європейського рівня

30 вересня 13:34
Переглядів: 451
стадіон

Днями, в приміському селі Ільці відбулися громадські слухання з приводу виділення земельної ділянки під будівництво футбольного стадіону європейського рівня за кошти УЄФА. Як повідомили нам у відділі з питань гуманітарної політики та інформаційно-аналітичної роботи апарату РДА, будівництво стадіону зі штучним покриттям передбачено стандартного  розміру з блоком роздягалень і підсобних приміщень, з трибунами до тисячі посадкових місць, з огорожею, освітленням, електротабло, платформами  для телекамер. Даний стадіон буде збудований  для дитячо-юнацького та аматорського футболу.

1

В обговоренні взяли участь: голова районної державної адміністрації Олег Лютий, голова сільської ради с.Ільці  Василь Джоголюк, перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Басараб, перший заступник голови районної державної адміністрації Роман Жичицький, депутат обласної ради Мирослав Карабін, президент обласної федерації футболу Тарас Клим та інші.

Олег Лютий розповів присутнім про перспективи та переваги для району щодо впровадження даного проекту.

Мирослав Карабін, який є куратором проекту побудови  стадіону в с.Ільці, ознайомив громадськість про відповідь на лист, який особисто направив президенту НОК України Сергію Бубці, в якому зазначено, що однією із основних вимог для прийняття позитивного рішення комітету УЄФА  щодо фінансування будівництва є документи на право власності земельними ділянками, які повинні бути оформлені безпосередньо на регіональні федерації футболу (акт на право власності земельної ділянки або договір на довгострокову оренду не менше 25 років).

В ході обговорення піднятого питання, громадськість с. Ільці попередньо вирішила, дане питання винести на  розгляд чергової сесії Ільцівської сільської ради.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: