На Франківщині пройшли відкриті уроки футболу

23 жовтня 13:30
Переглядів: 111
Футбол турнір

За ініціативи Федерації футболу України та УЄФА 22 жовтня на центральному стадіоні селища Богородчани проходив дитячий футбольний фестиваль «Відкриті уроки футболу». Його метою є популяризація здорового способу життя та занять футболом за принципом «футбол для всіх».

 заході взяли участь учні 4-7 класів з 26 шкіл району. Юні футболісти, серед яких третина дівчат, показували свою майстерність в елементах техніки гри у футбол, змагалися у спортивних естафетах та конкурсах. Футбольне поле було розділене на 12 окремих квадратів, у кожному з яких команда школярів займалась тими чи іншими іграми.

Всі учасники фестивалю, а це – близько 200 дітей, отримали на згадку про участь у заході футболки та кепки від Федерації футболу України та пам’ятні медалі. А кожній школі, яка приймала участь у «Відкритих уроках футболу», були передані футбольні м’ячі, які будуть використовуватись на уроках фізичного виховання. Команда Глибівської школи, яка стала переможцем «Солодкого кубку», отримала пам’ятний кубок та смачний торт.

Богородчанський район – перший в області, в якому були проведені «Відкриті уроки футболу». До цього фестиваль проводився лише у містах Коломия та Калуш.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: