На Франківщині розпочалася боротьба за Кубок АМФІФО

18 грудня 09:30
Переглядів: 87
АМФІФО

Боротьба за Кубок АМФІФО розпочалася матчем попереднього раунду, де зустрілися МФК "Долина" та МФК "Микуличин".

Початок був за долинянами, які вже на другій хвилині повели у рахунку. Але "швидкий" гол не зламав микуличинців. Вони поступово перехопили ініціативу і не раз були близькі до того, щоб зрівняти рахунок ще у першому таймі. Не зумів розвинути свій успіх у першому таймі і МФК "Долина". А от початок другої половини матчу знову був за долинськими футзалістами, які вправно двічі завершили свої атаки. І хоч "Микуличин" одразу відповів супернику, та цього виявилося не достатньо, щоб перехопити ініціативу. Гольовий сплеск суперники ще раз продемонстрували наприкінці матчу. Він знову був за "Долиною". У підсумку впевнена перемога з рахунком 6:2, яка виводить МФК "Долина" у 1/8 розіграшу Кубка АМФІФО. У неділю МФК "Микуличин" завітає до Долини на календарний матч першості. Можливо у тому матчі буде більше інтриги…

МФК "ДОЛИНА" (Долина) – МФК "МИКУЛИЧИН" (Микуличин) - 6:2 (1:0).

17 грудня. 19.00. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання. 30 глядачів.

Голи: Б. Гутник 2, 24, Р. Покачайло 14, 20, А. Громоляк 15, І. Паньків 22 – Б. Семенюк 16, 23.

Долина: С. Димид, С. Вецко, Р. Покачайло, А. Громоляк, Б. Гутник, М. Гошовський, О. Шатковський, І. Паньків, Г. Паращій.Тренер – С. Димид.

Микуличин: А. Вередюк, А. Савчук, А. Ліхновський, Д. Петращук, Ю. Желіховський, О. Чорнописький, Б. Семенюк.Представник – Д. Петращук.

Попередження: Б. Семенюк (17).

Вилучення: Б. Семенюк (24 за друге попередження).

Арбітри: Т. Демянчук, Б. Морозюк, В. Гронський, М. Гудима.

Спостерігач арбітражу – І. Овчар.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: