На Франківщині триває другий етап Всеукраїнського турніру на призи клубу "Шкіряний м'яч"

09 жовтня 10:32
Переглядів: 112
Шкіряний м’яч

В місті над Прутом триває другий етап Всеукраїнського турніру на призи клубу "Шкіряний м'яч".Нагадаємо, що у вівторок між собою змагалися діти 2005 р.н. та молодші. А вже в середу 7 жовтня на спортивні майданчики міста вийшли команди середньої вікової групи (2004 р.н та молодші).

Цікаво, що у фіналі середньої вікової групи, як і у молодшій, між собою зустрілися команди СШ № 1 та ЗОШ № 4. Представники четвертої школи в серйоз розраховували взяти реванш за поразку їх молодших колег напередодні, але знову кращою стала СШ № 1 м. Коломия ім. Василя Стефаника, яка не дарма вважається однією з кращих в області. Підсумковий результат фінального матчу - 4:2. 

В матчі за третє місце Коломийська гімназія ім. Михайла Грушевсього розгромила НВК № 9 з рахунком 4:0. В п'ятницю 9-го жовтня заплановано провести змагання серед учнів 2003 р.н. та молодших, а на наступному тижні буде розіграно Кубок "Коломийських "Карпат" серед дітей 2002 р.н., які через зміни в регламенті "Шкіряного м'яча" цього сезону залишилися поза конкурсом турніру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: