На Франківщині у коледжі фізвиховання презентують лазертаг

04 грудня 21:00
Переглядів: 129
Лазертаг

У Коледжі фізвиховання продовжують популяризувати незвичні види спорту. Після презентації алтимату на студентів закладу очікує майстер-клас з лазертагу.

Презентація відбудеться у вівторок, 8 грудня, о 14:15 в манежі Коледжу фізвиховання (вул. Мазепи, 142а). Захід проведе федерація спортивного лазертагу, яка не лише розкаже про цей вид спорту, а й дасть нагоду всім охочим спробувати себе в ньому. Ігри проходитимуть у форматі 3х3 по два раунди. Кожен раунд триватиме хвилину.

Зазначимо, що лазертаг – це військово-спортивна гра, суть якої полягає в ураженні гравців і спеціальних інтерактивних мішеней безпечними лазерними пострілами.

Ідея популяризації нетрадиційних видів спорту виникла у викладача коледжу Ірини Матвієнко. За її словами, з одного боку, це нагода спробувати себе в нових цікавих видах спорту та змістовно провести вільний час, а з іншого – нові можливості для розвитку та вдосконалення себе в перспективних видах спорту, які лише набирають обертів в Україні.

Як наголошує викладач, студенти закладу є майбутніми фахівцями сфери фізвиховання та спорту і кожен з них уже обрав вид спорту, яким займається професійно, але важливо розвиватися всебічно. "Реалії життя показують, що окрім традиційних олімпійських видів спорту, широко представлених в коледжі, затребуваними та актуальними є відносно нові види, такі, як алтимат, дартс, боулінг, роликовий спорт тощо. Вони – чудовий спосіб провести дозвілля", – зазначає Ірина Матвієнко.

За словами викладача, такі заняття розширять світогляд майбутніх фахівців, дадуть можливість переключитись на інші види спорту для студентів, які вже завершили кар’єру в обраному виді. Крім того, навички, отримані на презентаціях та тренуваннях, студенти зможуть використовувати за межами закладу – в колі друзів, сім’ї, на відпочинку.

Нагадаємо, що в закладі вже проводились подібні масові спортивні заходи – йога-марафон 40+, презентація алтимату. Ідею проведення таких майстер-класів підтримав директор коледжу Любомир Пасічняк.

Як повідомили в коледжі, проводити презентації нових видів спорту або фітнесу планують щомісяця у форматі годинного спілкування. Цього місяця відбудеться майстер-клас з лазертагу, а наступних – з паркуру та йоги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: