На Франківщині в Тишківці Городенківського району було урочисто відкрито спортивний майданчик

10 листопада 19:30
Переглядів: 116
Спортивний майданчик

7 листопада в Тишківці  Городенківського району було урочисто відкрито спортивний майданчик.

Тут встановили огорожу, футзальні ворота та штучне покриття.

Будівництво об’єкта розпочалося ще у 2001 році. За кошти місцевого бюджету силами громади проведено розчищення та планування території, зведено основу під майданчик.
Проект будівництва майданчика надано В.Чупруном. Гравій і відсів (500 тонн)  та цемент (200 тонн) придбано та перевезено за кошти СВК «ім.Т.Шевченка» (керівник Р.Неміш). Сільським Товариством рибалок проведено фундаментні роботи під керівництвом сільського голови І.Пронича. Майстер бетонних робіт Б.Тришкалюк. Перевезення необхідних додаткових матеріалів для проведення робіт безкоштовно проводило ФГ «Родовід – П» (керівник В.Пронич). Планування та каткування майданчика проводило ТзОВ «Шляховик» (керівник В.Симчич) за кошти сільської ради.

Матеріал для огорожі придбано за кошти сільської ради. Зварювальні роботи проводив житель села І.Шуба. Фарбування огорожі і воріт проводили працівники сільського клубу та робітники направлені з районного центру зайнятості.

Штучне покриття для спортивного майданчику придбано за кошти благодійного фонду «Україна Інкогніто» (Президент фонду А.Матвієнко) – 10 тис. євро та додаткової субвенції з Державного бюджету 126 тис. грн. (5 тис. євро). Перевезення штучного покриття з м. Києва проведено за фінансової допомоги депутата обласної ради А.Левковича (8 тис. грн.).

У день відкриття майданчику до Тишківської школи завітали депутати Верховної ради, представники обласної та районної влади, громадські діячі, спортсмени, вчителі та учні й батьки.

Також було проведено міні-футбольний турнір. На черзі, як пообіцяли гості свята будівництво тенісного корту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: