На Франківщині відбувся марафонський пробіг до Дня Соборності України

25 січня 22:00
Переглядів: 115
Пробіг

Минулої неділі любителі бігу зібралися на центральному стадіоні Богородчан, щоб по-спортивному відзначити славетну дату в історії України – День Соборності.

Участь у цьогорічному пробігу взяли близько 100 спортсменів, більшість з яких, незважаючи на морозну погоду, подолали дистанції від початку і до кінця. А це сім населених пунктів та засніжена складно-рельєфна траса. Крім традиційного маршруту 32 кілометри, також було нововведення – дистанція 16 кілометрів для аматорів. Спортивний захід об’єднав багатьох небайдужих прихильників спорту та легкої атлетики – від школярів до ветеранів.

Головними організаторами свята уже традиційно були активісти спортивного руху – заступник голови ОДА Ярослав Паранюк та кандидат в майстри спорту з легкої атлетики Іван Сенчак. Звичайно не обійшлося без допомоги районної влади та сприяння підприємців району.

Під час урочистого відкриття свята  з вітальним словом виступили Ярослав Паранюк, селищний голова Ростислав Заремба, заступник голови районної ради Ігор Семків, депутат обласної ради Манолій Піцуряк.

У населених пунктах марафонців щиро зустрічали місцеві жителі та молодь. Заради безпеки бігунів супроводжували працівники ДАІ, швидкої допомоги та комфортабельний автобус. Тож, хто втомився, мав можливість перепочити та «зрізати» частину маршруту. Усім учасникам пробігу організатори вручили грамоти та солодкі подарунки, призерам – грошові нагороди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: