На Франківщині відкрили спортивний майданчик

19 жовтня 19:30
Переглядів: 273
Спортивний майданчик

Справжнім подарунком для жителів села Межигірці стало відкриття спортивного майданчика на подвір’ї місцевої школи. Тепер молодь села, батьки і діти зможуть активно проводити своє дозвілля на тренажерах, турніках, за тенісним столом.

За словами директора школи Богдана Бучка, в навчальному закладі велике значення приділяється спортивному та патріотичному вихованню молоді: «Ми робимо все для того, щоб виростити здорову націю, щоб наша молодь вела здоровий спосіб життя». За сприяння сільської ради, з бюджету якої було виділено 55 тисяч гривень, при підтримці підприємства «Ямниця» вдалося встановити тренажерний майданчик, зробити розбивку стадіону з футбольним полем та біговими доріжками. Днями будуть встановлені ще баскетбольні щити, обладнано волейбольний майданчик та яму для стрибків.

На урочисте відкриття майданчику завітали народний депутат України Михайло Довбенко, представники районної, місцевої влади та жителі села.

Після того як почесні гості перерізали стрічку, майданчик освятили священики УГКЦ о.Руслан та о.Іван.

Звертаючись до дітей, Михайло Довбенко побажав школярам, щоб вони виросли справжніми чемпіонами, які би своїми спортивними подвигами прославляли наш Галицький край і всю Україну.

«Я радий, що завдяки спільним зусиллям місцевої влади, керівництва школи та громади вдалося отримати такий результат. Тепер діти мають можливість повноцінно фізично розвиватися. А, як відомо: в здоровому тілі – здоровий дух. І тому я дякую всім, хто долучився до спорудження цього спортивного об’єкту»,- cказав у вітальному слові голова райдержадміністрації Ярослав Бартків.

Привітали юних спортсменів депутат районної ради Михайло Торб’як, голова сільської ради Степан Сачовський, представники підприємства «Ямниця».

А на завершення свята відбулися «Козацькі забави», де учні демонстрували свої вміння у різних видах спорту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: