На Гусятинщині відбулись турніри пам’яті Володимира Пушкаренка та Анатолія Пагора

12 березня 17:30
Переглядів: 239
Футбол

Поки про людину пам’ятають – до того часу вона й живе! Минулої неділі в селі Сидорів у п’ятнадцяте пройшов турнір пам’яті футболіста Володимира Пушкаренка, котрий загинув 22 серпня 2000 року. Друзі-спортсмени пам’ятають про свого побратима. Перед змаганням учасники турніру поклали вінок на могилу футболіста.

Змагалися у турнірі чотири команди, які за олімпійською системою, розігравши Кубок пам’яті Володимира Пушкаренка, розділили наступні місця: перше – команда «Колос-Бровар» рідного його села Сидорів, друге – футболісти з Пробіжної, третє – Суходолу, четверте – Кривенького. Як і в попередні роки, спонсором турніру виступив директор ТОВ «Колос-Бровар» М.М.Троян.

Цього ж дня у с. Чабарівка чотири команди взяли участь у турнірі пам’яті колишнього воротаря команди «Нива» Анатолія Пагора. Місця у турнірній таблиці розподілились так: «Нічлава» (с. Яблунів), «Нива» (с.Чабарівка), «Колос» (с.Старий Нижбірок), «Олімпія» (с.Клювинці). Призери цих обох футбольних турнірів нагороджені грамотами ГРКП ФСТ «Колос» – «Спорт для всіх», які вручили голова районної федерації футболу В.Будзінський і голова КДК І.Слив’як, - повідомляє директор ГРКП ФСТ «Колос» – «Спорт для всіх» Антон Кузик.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: