На Гусятинщині відбулись змагання до Дня Незалежності України

26 серпня 15:30
Переглядів: 191
Спорт

До Дня Незалежності України 24 серпня у Гусятині відбулась ціла низка спортивно-масових заходів. Усі події проходили на Центральному стадіоні міста, відтак, учасники та вболівальники мали змогу зустріти День Незалежності по-спортивному. Змагання з різних видів спорту, зокрема з пляжного волейболу, тривали з одинадцятої години ранку, а завершились аж о сьомій вечора. Організували їх відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Гусятинської РДА та Гусятинський ФСТ «Колос»-«Спорт для всіх».

Як повідомив директор ФСТ «Колос»-«Спорт для всіх» Антон Кузик, цікаві баталії відбувались на майданчиках для пляжного волейболу, де боролись за першість чоловіки та жінки. Серед жінок перше місце виборола команда з Хоросткова, друге місце завоювала команда «Ауді»  з Чорткова, третє місце посіла команда «Живчик» з Хоросткова, четверте місце у команди Т-2 з Чорткова.

Серед чоловіків у пляжному волейболі перше місце здобула команда з Хоросткова, друге місце виборола команда села Личківці, третє місце посіла команда з Гусятина.

Одночасно на майданчику зі штучним покриттям проходив Кубок з футболу «Молодий патріот». За нагороди від Гусятинського ФСТ «Колос»-«Спорт для всіх», Федерації футболу Гусятинщини та голови організації Володимира Будзінського та Андрія Цибульського від «Укропу» боролись шістдесят школярів 2002 року і молодші.

Зустрілися команди Гусятинської ДЮСШ та «Ниви» з Городниці. Перемогу з рахунком 4:1 здобули господарі. Обидва фіналісти нагороджені грамотами, футбольними м’ячами та грошовими винагородами.

Також відбувся фінальний матч Кубка району з футболу. За перемогу змагалися команди «Поділля», Васильківці – неодноразовий володар Кубка району минулого десятиріччя, та «ФК «Постолівка» – минулорічний переможець другої групи, а цьогоріч - дебютант першої. Перемогу здобули футболісти з Постолівки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: