На "Хіміку" провели фестиваль та Олімпійський день

08 липня 19:42
Переглядів: 171
олімпійський день

Близько півтисячі дітей, котрі відпочивали у пришкільних таборах міста Калуша, взяли участь ХІ спортивно-мистецькому фестивалі «Привіт, літо!» та Олімпійському дні, що відбулися на стадіоні «Хімік». Організували та провели ці масові заходи управління освіти міськради та Калуський міський центр фізичного здоров’я населення (КМЦФЗН) «Спорт для всіх».

Учні шкіл і гімназії міста та вихованці двох міських центрів – науково-технічної творчості учнівської молоді (ЦНТТУМ) і художньої творчості дітей, юнацтва та молоді (ЦХТДЮМ), на базі яких діяли пришкільні табори, змагалися у «Веселій естафеті», випробовували свої спортивні здібності в стрибках на скакалці та інших командно-особистих змаганнях. Водночас на стадіоні своє мистецтво демонстрували уболівальникам команд творчі колективи ЦХТДЮМ.

Цього разу переможці та призери змагань не визначалися, оскільки для дітей було організовано спортивно-мистецький фестиваль з метою їхнього змістовного відпочинку та оздоровлення в літній період, залучення школярів до активного способу життя. Щоправда, всі команди-учасники цих масових заходів були нагороджені грамотами від управління освіти Калуської міськради.

А Олімпійський день, що проводився по всій Україні, в Калуші відзначили масовим пробігом дітей на стадіоні «Хімік». Два кола разом з ними пробігли начальник КМЦФЗН «Спорт для всіх» Олег Нижник і начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міськради Михайло Клим.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: