На кортах у "Топільче" триває тенісний турнір серед любителів

21 вересня 12:45
Переглядів: 183
теніс

Тенісний турнір серед любителів вже тиждень триває на безкоштовному тенісному корті у парку "Топільче". 27 вересня запланований фінал. Долучитися до ігор ще не пізно, тож це може кожен зробити охочий.

У турнірі вже взяли 17 осіб, розповідає один із учасників турніру Олег Синовець. Серед них і школярі, і пенсіонери, є двоє іноземців. Наймолодшому учасникові 14 років.

- Учасники поділені по групах і грають у вихідні та перед вечором у будні, - каже Олег. - Ми запровадили символічний внесок за участь у турнірі - 50 грн. Частина цих коштів піде на гонорар переможцю, решта - не ремонт тенісного корту.

Загалом такі турніри тенісисти-любителі влаштовують на безкоштовному корті у парку "Топільче" один-два рази у рік, додає співрозмовник.

- Цей корт потрібен, адже на нього завжди є попит, каже він. - У будь-яку пору дня сюди можна приїхати і когось зустріти за грою.

Нагадаємо, нагадаємо безкоштовні тенісні корти у парку "Топільче" хочуть зробити платними, через що тенісисти-любителі не порозумілися з інвестором. Наразі це питання залишається відкритим.

Довідка

Якщо ви хочете взяти участь у тенісному турнірі серед любителів, звертайтеся за телефонами: 097-513-82-52, 066-752-20-43.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: