На Кубку Буковеля з фрі-файту завершились відбіркові етапи

03 лютого 12:23
Переглядів: 176
сапа фрі файт

У суботу, 31 січня, в Буковелі пройшов третій тур фінальної частини Кубка України з фрі-файту в дивізіоні "Еліта" (розділ ММА).

У надважкій категорії змагались двоє представників Івано-Франківської області. Так, у півфіналі франківчанин Артем Савчук здолав Сергія Шевка з Коростеня, а у фіналі поступився Євгену Шумило з Дніпропетровська. На шляху до перемоги Шумило в 1/2 фіналу подолав іншого прикарпатця - Юрія Дереховича з Коломиї.

Наступний етап змагань - "Фінал претендентів" відбудеться 14 лютого.

Вагова категорія -61,2 кг

Півфінали:

1. СЕРГІЄНКО Вадим (Комсомольськ, СК "Спарта", тренер мсмк ЗТУ Шемаров В.М.) – КАЛУЖНИЙ Ростислав (Тернопіль, СК "Характерник", тренер Долішній О.В.)
переміг Сергієнко Вадим, важіль ліктя, 0:26;

2. БОНДАР Денис (м. Харків, СК "Харків Топ Тім", тренер мсмк Бланк А.О.) – ЩУКІН Валерій (Кривий Ріг, СК "Тайгер", тренер Смаглій І.В.)
переміг Бондар Денис, трикутник, 1:56:

Фінал:

3. БОНДАР Денис (м. Харків, СК "Харків Топ Тім", тренер мсмк Бланк А.О.) – СЕРГІЄНКО Вадим (Комсомольськ, СК "Спарта", тренер мсмк ЗТУ Шемаров В.М.)
переміг Бондар Денис, важіль ліктя, 2Р, 1:38.

Вагова категорія -70,3 кг

Півфінали:

1. КРАКОВСЬКИЙ Олександр (Миколаїв, СК "Бульдог", тренери мсу Конвишер І.Б. та мс СРСР Магдалюк Р.Г.) – СВІТЛИЧНИЙ Євген (Кривий Ріг, СК "Тайгер", тренер Смаглій І.В.) переміг Краковський Олександр, трикутник, 3Р, 0:36;

2. ГВОЗДІЦЬКИЙ Сергій (м. Харків, СК "Харків Топ Тім", тренер мсмк Бланк А.О.) – МАКСАКОВ Владислав (Кіровоград, СК "Кіровоград-ММА", тренер Болгаров О.І.)
переміг Гвоздіцький Сергій, задушливий, 1:49;

Фінал:

3. КРАКОВСЬКИЙ Олександр (Миколаїв, СК "Бульдог", тренери мсу Конвишер І.Б. та мс СРСР Магдалюк Р.Г.) – ГВОЗДІЦЬКИЙ Сергій (м. Харків, СК "Харків Топ Тім", тренер мсмк Бланк А.О.)
переміг Краковський Олександр, трикутник, 0:50.

Вагова категорія -77,1 кг

Півфінали:

1. КРЮКОВ Руслан (Дніпродзержинськ, клуб "Адреналін", тренер Нагурний В.) – БУРЯК Євгеній (Миколаїв, клуб "Бульдог", тренери мсу Конвишер І.Б. та мс СРСР Магдалюк Р.Г.)
переміг Крюков Руслан, гільйотина, 3Р, 1:04;

2. ЗАГУБИНОГА Іван (Комсомольськ, клуб "Горняк", тренер Педина А.) – КОБЧИК Сергій (Луганськ, тренер Пясецький Д.С.)
переміг Загубинога Іван, важіль ліктя, 2:03;

Фінал:

1. ЗАГУБИНОГА Іван (Комсомольськ, клуб "Горняк", тренер Педина А.) – КРЮКОВ Руслан (Дніпродзержинськ, клуб "Адреналін", тренер Нагурний В.)
переміг Загубинога Іван, важіль ліктя, 1:55

Вагова категорія +89 кг

Півфінали:

1. САВЧУК Артем (Івано-Франківськ/Чортків, клуб "Альянс", тренери Петрущак А.Б., Никифорець Г.Д. (перший тренер) – ШЕВКО Сергій (Коростень, клуб "Сокіл-Житомир", тренери Євстафьєв Ю.В. мсу Гінгізов О.М.)
переміг Савчук Артем, ТКО, удари в партері, 1:41;

2. ШУМИЛО Євген (Дніпропетровськ, клуб "Апгрейд", тренер мсу Богуславський В.В.) – ДЕРЕХОВИЧ Юрій (Коломия, клуб "Колізей", тренер Заграновський М.М.)
переміг Шумило Євген, рішення;

Фінал:

3. ШУМИЛО Євген (Дніпропетровськ, клуб "Апгрейд", тренер мсу Богуславський В.В.) – САВЧУК Артем (Івано-Франківськ/Чортків, клуб "Альянс", тренери Петрущак А.Б., Никифорець Г.Д. (перший тренер)
переміг Шумило Євген, важіль ліктя, 2:26.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити