На Кубку НФК "Ураган" зіграно перші фінальні матчі

22 квітня 17:44
Переглядів: 98
ураган діти

На Шкільному турнірі з футзалу "Кубок НФК "Ураган" вирували нечувані спортивні пристрасті. Ще б пак! Адже у понеділок, 20 квітня, відбулися перші фінальні матчі! До головного трофею рукою подати, тож два претенденти на Кубок докладали максимум зусиль, щоб вибороти першу перемогу. Втім, не менш емоційним та безкомпромісним видався двобій команд, що розігрують "бронзу" турніру...

Отож, першими на майданчику Коледжу фізвиховання зустрілися школи-учасниці, що розігрують 3-є місце - ЗШ №28 і СШ №5. Звісно, що обидві команди не хочуть залишитися без комплекту медалей, тому боротьба "горіла" на кожному клаптику поля. Минулорічні Віце-чемпіони, ЗШ №28, часу вирішили не гаяти, і відразу розпочали пресинг суперника. Вже на 3-ій хвилині вихованці 28-ї повели в рахунку, правда завдяки автоголу СШ №5. За лічені миттєвості Віталій Сімановський таки довів перевагу ЗШ №28, але Станіслав Лотоцький зумів не тільки зменшити відрив, а й за кілька хвилин зрівняти рахунок. На перерву команди пішли із "мировою" - на табло 2:2.

В другому таймі вперед вирвалася СШ №5 - голом відзначився Захар Шкварилюк, але за мить знову нічия - м'яч забив Артем Микуляк. До завершення другого тайму ЗШ №28 повністю взяла ініціативу у свої руки - дублі оформили Артем Микуляк та Віталій Сімановський. Таким чином перший фінальний матч завершився на користь 28-ї - рахунок зустрічі 5:3.

Після поєдинку за "бронзу" на спортивному майданчику стало ще гарячіше - у боротьбу включилися фіналісти - ЗШ №24 і ЗШ №18. Очікувано, чинний чемпіон відразу кинувся в атаку, і вже з першої хвилини дана тактика принесла свої плоди. На 2-ій хвилині відзначився Данило Зеленчук, тож після першого забитого 18-а впевнено повела в рахунку. За лічені хвилини до товариша приєднався і Сергій Бельбас. До завершення першого тайму команди обмінювалися атаками, створювали гольові моменти, але на перерву так і пішли із рахунком 2:0.

В другій десятихвилинці ЗШ №18 теж вдалося обіграти суперника - дублем відзначився Далило Зеленчук, хет-триком - Сергій Бельбас, ще один м'яч на свій бомбардирський рахунок записав Юрій Бельбас. Варто віддати належне й ЗШ №24, якій на останній хвилині вдалося "розмочити" рахунок - голи забили Владислав Барчук та Олександр Дідух - .6:2 на користь чемпіонів.

Перші фінальні матчі зіграно, але чи визначилися переможці? На це питання дізнаємося відповідь зовсім скоро - на великому фіналі четвертих за ліком змагань, який відбудеться 11 травня.