На Кубку України з легкої атлетики у тернополян - два "золота" і "бронза"

13 лютого 11:00
Переглядів: 149
легка атлетика

Успішно виступили на Кубку України з легкої атлетики в приміщенні, який пройшов в суботу, 11 лютого, у місті Києві, тернопільські атлети. Порадували наші стрибуни, - повідомляє Федерація легкої атлетики області. Так, подолавши позначку у 7.49 м в стрибках в довжину та у 14.92 м в потрійному стрибку, переможцями стали Сергій Крук (тренер Михайло Васірук) та Дмитро Чорнота (тренер Євген Кармелюк). В бігу на 1500 м з результатом 4.28,4 сек. третє місце виборола Наталія Стребкова (тренери І.П. Сташко та Олександр Степанюк). Усі троє представляють обласну ШВСМ.

У стрибках в висоту, подолавши планку на висоті 200 та 195 см, п’яте та шосте місця зайняли Олександр Хома та Назар Вовчок (ДЮСШ Тернопільського району, тренер Євген Кармелюк).

Прикро, що ще одна бронзова медаль, яку здобула в бігу на 3000 м наша спортсменка Наталія Олійник, зарахована в залік іншої області, – констатують представники Федерації легкої атлетики області. Так, рахуючись ще в обласній ШВСМ та без дозволу Федерації Тернопільської області, порушивши правила переходів та спортивної етики, спортсменка виступала на цих змаганнях за Київську область.

А наразі тернопільських легкоатлетів чекає відповідальний старт – чемпіонат України в приміщенні серед дорослих та молоді в Сумах. Такі змагання відбудуться 17-19 лютого. Це буде відбір на чемпіонат Європи, який на початку березня пройде у Бєлграді.

Додамо, що Сергій Крук є студентом ТНЕУ, Наталя Стребкова та Олександр Хома представляють Тернопільський педагогічний університет імені Гнатюка, а Назарій Вовчок навчається у Тернопільському вищому професійному училищі ресторанного сервісу та торгівлі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: