На "Кубок Бони" до Кременця не побоялися приїхати лише болгари

20 серпня 20:27
Переглядів: 335
санний спорт

Традиційні міжнародні змагання з санного спорту на санкороликах – "Кубок Бони-2014" відбулися на кременецькій санній трасі 15-17 серпня.

Спортивне дійство започаткували у 2001 році. А з 2003 змагання включені в Єдиний календар Міжнародної Федерації санного спорту. 

Змагалися за "Кубок Бони" команда з Болгарії, та команди України зі Львова, Ворохти та Кременця. Проходили змагання у таких вікових групах: жінки, чоловіки (20 років і старші), юніорки, юніори (18-19 років), дівчата, юнаки А (14-17 років), дівчата, юнаки В (12-13 років), дівчата, юнаки С (10-11 років).

- Ми дуже довго готувалися до цьгорічного "Кубка Бони" і вельми шкода, що багато країн не змогли долучитися до спортивного дійства, - каже президент Федерації санного спорту України Юрій Собота. - Дякую команді з Болгарії за те, що не побоялися приїхати.

Програма Кубка передбачала тренувальні заїзди – 14, 15 серпня, змагальні заїзди – 16 серпня, командна гонка та командна гонка на призи Національного олімпійського комінету України. Усі заїзди відбулися на місцевій санній трасі.

- Кременецьку санну трасу, довжина якої – 1000  метрів, почали зводити у середині 90-х років, - пояснює директор кременецької спортшколи "Колос" Анатолій Малищак. -  Протягом 2000-2004 років будівництво завершили. Споруда відповідає правилам проведення змагань Міжнародної Федерації санного спорту міжнародного рівня. Урядом України в 2006 році базі надано статус навчально-спортивної бази олімпійської підготовки з санного спорту.

У результати двох змагальних днів спортсмени з Кременця вибороли дві нагороди. Серед чоловіків тріумфував наш Андрій Мандзій, який цього року побував на Олімпіаді у Сочі. А серед молодшої групи медаль найвищого ґатунку здобула кременчанка Наталія Хитренко. Додамо, що у інших категоріях переможцями стали спортсмени зі Львова.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: