На київських пісках тернопільські регбісти взяли "бронзу"

03 липня 14:21
Переглядів: 248
регбі-7

Спека та глибокий пісок не завадили тернопільським регбістам з команди "Терен" вибороти нагороди традиційного турніру з пляжного регбі у столиці. Через помилку судді наші земляки не зуміли вийти до фінал, але своїм виступом вони задоволені.

- При певних обставинах ми могли і виграти цей турнір, - каже капітан регбійного клубу "Терен" Володимир Крутовський. – Проте здобули "бронзу" і ми задоволені.

Тернопільський "Терен" 28 червня взяв участь у традиційному турнірі з пляжного регбі, що відбувався у київському Гідропарку. Наша команда виступила достойно, завоювавши бронзові нагороди у боротьбі з серйозними опонентами.

- Усі наші суперники представляли різні чемпіонати України, - каже Володимир Крутовський. – Тож це не просто команди, які зібралися пограти у регбі. Вони дійсно змагаються на Всеукраїнському рівні.

За словами капітана РК "Терен", у турнірі взяли участь 10 команд – 8 київських, команда з Ірпіня і "Терен". Для цього турніру – це рекорд з кількості учасників. Приміром минуло річ, у змаганнях взяли участь 8 колективів.

- Раніше на ці змагання приїздили навіть команди з Москви та Санкт-Петербурга, - додає Володимир Крутовський. – Проте цього разу основна маса учасників були саме київські команди. Усі команди розділили на дві групи. Ми свою групу виграли і вийшли до півфіналу з першого місця.

Судді допомагали місцевим

Оскільки судді турніру теж представляли Київ, то й лояльніше вони ставилися до своїх земляків. Помилка судді коштувала нашому "Терену" місця у фіналі.

- У півфіналі нам довелося грати додатковий тайм, адже в основний час була нічия, - пригадує капітан "Терена". – За правилами в овертаймі грають до вдалої спроби. Хто перший занесе м'яч за лінію – той і переміг. Одну зі своїх спроб ми реалізували, але арбітри чомусь не зарахували її. Згодом суперникам вдалося те ж саме і вони перемогли.

За словами Володимира Крутовського, у поєдинку за 3-4 місце тернополяни зустрілися із ветеранською командою.

- Наші суперники чотири рази вигравали цей традиційний турнір, - каже він. – Проте цього разу ми їх зупинили, перемігши 3:1 і завоювавши бронзові нагороди.

Регбіст пригадує, що грати на піску було дуже важко. Дошкуляла командам і спека.

- За правилами пляжного регбі на майданчику грають 5 на 5, - пояснює Володимир Крутовський. – Наша команда до Києва привезла лише 7 спортсменів. Відтак, замін було лише дві. Водночас місцеві команди могли собі дозволити міняти увесь склад. Тож нам довелося непросто, але усі наші хлопці досвідчені і зіграли добре.

Поїдуть на фінал

Протистояли тернополянам на "київських пісках" декілька доволі цікавих команд.

- Було цікаво поспостерігати за суперниками, - додає Володимир Крутовський. – Одна з команд була складена із вихованців дитячого інтернату. Були ветерани. А одні із учасників перед матчами усім складом виконували молитву.

Попереду у тернопільських регбістів – фінал чемпіонату України з регбі-7, куди наші земляки пробилися нещодавно.

- Поки ми не знаємо коли і де пройде фінальна частина, - каже Володимир Крутовський. – Проте ми готуємося взяти участь у змаганнях. Сподіваємося на підтримку міської влади, яка минулого року вже допомагала нам фінансово для виїзду на фінал.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: