На Львівщині міжнародний шаховий турнір благословив відомий гросмейстер Василь Іванчук

04 травня 14:20
Переглядів: 552
Default Image

У місті Новояворівську Яворівського району Львівської області відбувся традиційний міжнародний шаховий турнір "Квітуча Яворівщина"за участі 194 спортсменів, віком 6-18 років, з Львівської, Івано-Франківської, Хмельницької, Чернівецької областей, а також з Республіки Польщі. Про це повідомив сьогодні, 4 травня, власкор ЗІКу з посиланням на керівника Новояворівського шахового клубу, депутата Яворівської районної ради Андрія Матвійчука.

З його слів, вихованець Новояворівського шахового клубу Тарас Панчишин став переможцем турніру "А" серед 105 учасників, та здобув ще одне "золото" серед юнаків 1995 року народження.

Усі переможці міжнародного шахового турніру в Новояворівську були нагороджені грамотами, медалями та цінними призами. А кожному учасникові подарували книгу "Шахи України".

У церемонії нагородження взяв участь міжнародний гросмейстер Василь Іванчук.

Довідка ЗІКу.

Нагадаємо, що директора Новояворівського шахового клубу Андрія Матвійчука під час турніру "Левенятко" у Львові, який проходив з 20-го по 21-ше лютого 2010 року, визнано найкращим тренером та нагороджено Кубком та Грамотою. А його підопічний  семирічний Максим Гринак здобув головну нагороду "левенятка", набравши максимальну кількість очок – 9 з 9-ти в загальному заліку та відірвався від суперників на 2,5 очка. За цей унікальний результат маленькому шахісту було присвоєно кваліфікацію третього розряду.

Також цього року у фінальній призовій лотереї головний приз гміни Ланьцут під час Міжнародного шахового турніру "Підкарпатська шахівниця", який відбувся в Республіці Польща, дістався вихованцю Новояворівського шахового клубу Львівської області, семирічному Максимові Гринаку, тренером якого є директор Новояворівського шахового клубу, депутат Яворівської районної ради Андрій Матвійчук.

З його слів, у цьому Міжнародному турнірі, який проходив у трьох вікових групах, за швейцарською системою у дев’ять турів та за правилами швидких шахів, взяли участь юні гросмейстери не лише з Польщі, але й з українських міст Львова, Новояворівська, Стрия, Борислава, Тернополя.

Андрій Матвійчук каже, що Максим Гринак, здобувши 6,5 очок в загальному заліку в своїй віковій групі серед 41 учасника, посів друге місце.

За метеріалами Ziky

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: