На Львівщині пройде фестиваль “Мама, тато, я – спортивна сім’я”

08 березня 20:21
Переглядів: 333
спорт

15 березня 2014 року обласними змаганнями – фестивалем “Мама, тато, я – спортивна сім’я” розпочнуться ХХІІІ спортивні ігри Львівщини, присвячені Року Т.Шевченка в Україні.

Змагання проводяться управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх” за підтримки відділення НОК України у Львівській області.

Змагання спортивних сімей у рамках Всеукраїнського фестивалю „Мама, тато, я – спортивна сім'я” відбувалися у три етапи: І етап – на місцевому рівні (у містах та районах Львівщини); ІІ етап – змагання серед переможців І етапу на першість Львівської області (фінал Львівського обласного фестивалю); ІІІ етап – всеукраїнський фінал у місті Володимир-Волинському Волинської області (фінальні змагання фестивалю проводяться в регіоні, команда якого стала переможницею фінальних змагань попереднього року, у 2013 році І місце виборола команда Волинської області).

Участь у змаганнях беруть сімейні команди у складі: мама, тато та дитина (хлопчик або дівчинка 2004-2006 р.н.). Змагання відбудуться на спортивній базі ЗОШ №4 у м.Сокалі, вул. Героїв УПА, 68. Головний суддя змагань: Мар'яна Копейка (м. Сокаль).

Урочисте відкриття змагань відбудеться 15 березня 2014 року об 11.30 год.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: