На Львівщині пройдуть ХІІ "Ралі Галіція"

23 вересня 18:32
Переглядів: 200
раллі

Сьогодні, 23 вересня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор провів нараду з питань проходження на Дрогобиччині ХІІ «Ралі Галіція».

У нараді взяли участь директор змагань Сергій Єженков (м.Львів), сільські голови територій, де проводитиметься ралі.

Сергій Єженков ознайомив присутніх з програмою змагань. Так, 3-4 жовтня на гірських дорогах Дрогобицького,Турківського та Старосамбірського районів проходитиме ІІІ етап Чемпіонату України з ралі та ІІІ етап Національної серії «Кубок Карпат».

На Дрогобиччині автоперегони відбудуться на території Східниці, Смільної, Жданівки, Бистриці, Нового Кропивника, Перепростині, Старого Кропивника.

На нараді йшлося про заходи безпеки під час проведення змагань. Зокрема, організатори авторалі перепрошують за можливі тимчасові незручності та просять місцевих голів звернутися до населення з рекомендацією на час змагань не виходити самим та не випускати на трасу дітей, обмежити випас худоби біля автодоріг, де проходитимуть перегони.

Слід зазначити, що змагання пройдуть під егідою облдержадміністрації. За дорученням голови облдержадміністрації Олега Синютки буде проведено частковий ремонт найбільш аварійних ділянок доріг на маршруті авторалі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: