На Львівщині пройдуть змагання з бадмінтону

22 березня 12:59
Переглядів: 200
бадмінтон

На Львівщині відбудуться змагання з бадмінтону за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Т.Шевченка в Україні та VІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених 75-річчю створення Львівської області

З метою популяризації бадмінтону, пропаганди здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів, організації дозвілля шанувальників бадмінтону 30 березня 2014 року у спортивному залі Обласної ДЮСШ (м. Львів, вул. У. Самчука, 8) відбудуться змагання з бадмінтону за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Т.Шевченка в Україні та VІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених 75-річчю створення Львівської області.

Приїзд та реєстрація команд - 30 березня до 11.00 год. (спортивний зал Обласної ДЮСШ, м.Львів, вул. У.Самчука, 8).

Засідання мандатної комісії 11.00-11.50 год. Засідання суддівської колегії 11.50-12.00 год. Урочисте відкриття змагань о 12.00 год.

У змаганнях візьмуть участь збірні команди районів області та міст обласного значення.

Склад команди:

- дорослі: 2 чол. та 1 жін. (1996 р.н. та старші);

- ветерани: 2 чол. та 1 жін. (1974 р.н. та старші);

- 1 представник.

Загальне керівництво здійснює управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх” та федерація бадмінтону Львівщини. Команди переможці та призери змагань будуть відзначені грамотами та медалями.

Ольга Олійник, ОЦ ФЗН “Спорт для всіх”

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: