На Львівщині розпочалася підготовка до відзначення Дня шахів в Україні

28 червня 10:42
Переглядів: 260
Шахи

Починаючи від 1966 року, за рішенням Всесвітньої шахової федерації у всьому світі 20 липня відзначають Міжнародний день шахів й у цей день проводяться різноманітні тематичні заходи та шахові змагання.  

На виконання постанови Верховної Ради України від 1 листопада 2011 року № 3985-VI«Про проголошення Дня шахів в Україні», щорічно 20 липня і в нашій країні відзначається День шахів.

Враховуючи вагомі досягнення українських шахістів у змаганнях міжнародного рівня, з метою привернення уваги суспільства, органів влади і громадських об’єднань до шахового спорту як високоінтелектуального, доступного і масового виду спорту, примноження потенціалу та популяризації шахів серед молоді й на виконання постанови Верховної Ради України від 01 листопада 2011 року № 3985-VI «Про проголошення Дня шахів в Україні», Заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрації М.Б. Вільшинська підписала відповідне доручення.

Цим дорученням передбачено в усіх районах та містах обласного значення за участю установ, організацій та закладів фізкультурно-спортивного спрямування, а також представників засобів масової інформації, в липні ц.р. забезпечити організацію та проведення масових шахових спортивних заходів, показових тренувань і змагань, сеансів одночасної гри в т. ч. за участю керівників органів влади та місцевого самоврядування, представників установ, громадських організацій, провідних шахістів, тренерів, учнів дошкільних, професійно-технічних навчальних закладів, загальноосвітніх і спортивних шкіл, любителів спорту, представників спорту неповносправних, ветеранів спорту, воїнів АТО та їхніх сімей з метою відзначення Дня шахів в Україні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: