На Львівщині розпочалося "Олімпійське літо"

17 червня 19:39
Переглядів: 219
волейбол діти

На Львівщині турніром з волейболу серед юнаків та дівчат, які відпочивають у пришкільних таборах Пустомитівського району, розпочалися Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи для дітей в літній канікулярний період та заходів в оздоровчих таборах „Олімпійське літо”.

 волейбол

Змагання відбулися у спортивному залі загальноосвітньої школи с.Солонка Пустомитівського району. Турнір організований Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх” спільно з сектором молоді та спорту Пустомитівської райдержадміністрації за підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації та відділення НОК України у Львівській області.

 волейбол

Учасників та вболівальників спортивного свята привітали заступник директора Львівського обласного центру „Спорт для всіх” Валерій Янюк та завідувач сектором молоді і спорту Пустомитівської райдержадміністрації Леонід Двойченков.

У турнірі взяли участь 6 команд – 3 команди юнаків та 3 команди дівчат (всього 44 юних прихильників волейболу).

 волейбол

Призові місця розподілились таким чином:

серед юнаків

І місце – Пустомитівська ЗОШ №1

ІІ місце – Солонківська ЗОШ

ІІІ місце – Зубрянська ЗОШ

серед дівчат

І місце – Солонківська ЗОШ

ІІ місце – Пустомитівська ЗОШ №1

ІІІ місце – Зубрянська ЗОШ

Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами від Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх”.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: