На Львівщині розпочалися спортивні акції для дітей воїнів АТО

12 листопада 17:00
Переглядів: 87
АТО

З ініціативи управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації й за активної підтримки секторів молоді і спорту районних державних адміністрацій, тренерських колективів усіх дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини упродовж листопада-грудня 2015 року відбуватимуться показові й відкриті тренування з різних видів спорту учнів ДЮСШ, на які запрошуються усі бажаючі діти воїнів АТО, Героїв Небесної Сотні. Саме вони потребують усебічної громадської підтримки й уваги, а відтак зможуть знайти свої нові спортивні захоплення, записатися в спортивну школу, відвідувати спортивні заняття, знайти нових друзів, відчути підтримку тренера й радість від заняття спортом.

Так, 10-11 листопада 2015 року в спортивно-оздоровчому комплексі Трускавецького ДЮСК «Спортовець» для дітей воїнів АТО проведено показові тренування з плавання та тенісу. Адміністрація закладу спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради надала можливість дітям з сімей воїнів АТО м. Трускавця не тільки поспостерігати за навчально-тренувальним процесом вихованців відділення плавання (10 листопада) та тенісу (11 листопада), а й самим долучитись до виконання вправ з плавальної підготовки та гри у теніс. Проводили показові заняття тренери ДЮСК «Спортовець» Андрій Жгута (плавання) та Ігор Микитин (теніс).

Як інформує директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович, у той час коли, десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на українсько-російському кордоні, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України, ми можемо мирно жити у нашій державі, вільно мандрувати та спілкуватися, планувати свій вільний час й безумовно потурбуватися за родини наших військовиків, наших захисників.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: