На Львівщині розпочався чемпіонат України з кульової стрільби

16 жовтня 19:20
Переглядів: 453
Кульова стрільба

14-19 жовтня 2014 року на спортивно-стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України триватиме відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової в приміщенні.

Цей представницький захід проводиться Міністерством молоді та спорту України за вагомого сприяння управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби України, Львівської обласної федерації стрілецького спорту й відділення НОК України у Львівській області.

За результатами цих змагань розпочнеться розгляд кандидатів до складу національної збірної команди України, яка братиме участь в подальшій підготовці та боротьбі за право участі у чемпіонаті Європи зі стрільби кульової у вправах з пневматичної зброї, що відбудеться на початку березня 2015 року в м. Арнем (столиці провінції Гелдерланд) Королівства Нідерландів.

Цьогоріч у змаганнях беруть участь 220 кращих спортсменів країни, що представляють збірні команди 15 областей України та м.Київ.

Привітати учасників змагань прибули: член колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович, представник Міністерства молоді та спорту Георгій Коновалюк, заступник голови відділення НОК України у Львівській області, директор школи вищої спортивної майстерності Петро Климчук, начальник навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові Руслан Сеник; старший тренер збірної команди України з кульової стрільби, головний суддя змагань Степан Старінський; провідний тренер збірної команди України Владлен Новаковський та ін.

Прикрасою урочистої церемонії відкриття стали показові виступи колективу театру спорту Львівського державного університету фізичної культури під керівництвом Аліни та Михайла Синиці. Зачарували глядачів і прекрасні грації – представниці художньої гімнастики, кандидати у майстри спорту, призерки всеукраїнських і міжнародних змагань Мартаи Заленжна, Анастасія Шира, Ірина Кибало, Росина–Лілі Нгуен. Також феєричним виконанням та складністю фігур здивували представники акробатики, переможці Кубку області, фіналісти Кубку України, призери Всеукраїнських і міжнародних змагань - Коверко Яна та Ігор Дурняк.

Змагання у Львові триватимуть до 19 жовтня 2014 року.

Початок змагань щоденно о 10 00год.

Після завершення урочистої церемонії відкриття на першому поверсі спортивно-стрілецького комплексу відбулось відкриття меморіальної таблиці на вшанування пам’яті про головного тренера збірної команди України з кульової стрільби, львів’янина Анатолія Павловича Кукси, який 4 вересня 2014 року на 61-му році життя передчасно пішов з життя.

Вшанувати пам’ять Анатолія Кукси відкриттям меморіальної таблиці прийшли рідні, близькі, а також уся стрілецька родина – спортсмени, тренери, представники областей, керівники галузі фізичної культури та гості, що були присутніми на церемонії відкриття Чемпіонату України.

Довідково:

Кукса А.П. – Заслужений майстер спорту СРСР, Заслужений тренер СРСР,  Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури, нагороджений орденами «За Заслуги» ІІ та ІІІ ступенів.

 За остатні роки завдяки плідній праці Кукси А.П. збірна команда України неодноразово виборювала найвищі призові місця на чемпіонатах світу та Європи, а також на Олімпійських іграх в Пекіні та Лондоні.

Анатолій Кукса – Велика людина, Видатний тренер, який все своє життя присвятив розвитку кульової стрільби та впровадженню олімпійських ідеалів та цінностей.

Ім’я Анатолія Павловича Кукси назавжди увійшло в історію кульової стрільби не тільки Львівщини, але й на національному і на світовому рівні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: