На Львівщині розпочинається активна фаза реалізації обласної програми "Спортивний майданчик"

14 квітня 17:45
Переглядів: 109
Майданчик

Рішенням постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради від 6 квітня 2016 року, протокол №12 узгоджено перелік усіх пропозицій щодо місць облаштування у 2016 році спортивних майданчиків у населених пунктах Львівської області відповідно до Обласної цільової програми «Спортивний майданчик» на 2011-2016 роки.

Програмою передбачено облаштування спортивних майданчиків двох типів:

- спортивні майданчики розміром 42 х 22 метри зі штучним покриттям;

- відкриті спортивні майданчики із тренажерним обладнанням.

Кошти з обласного бюджету виділятимуться на умовах співфінансування. Загальний обсяг фінансових ресурсів обласного бюджету для реалізації програми у 2016 році складає 16000,0. тис. грн. Ці кошти спрямовуватимуться у вигляді субвенцій місцевим бюджетам на придбання та постачання штучного покриття; компонентів, необхідних для його монтажу; на монтаж покриття на підготовленій основі, а також на тренажерне обладнання для відкритих спортивних майданчиків за умови передбачення у місцевих бюджетах коштів на облаштування основи, огорожі, електричного освітлення майданчика та частково на придбання покриття майданчика. При цьому місцеві органи виконавчої влади забезпечують відведення земельної ділянки та передбачають вільний доступ для занять на облаштованих майданчиках.

Загалом у 2016 році за обласною програмою планується облаштувати 28 спортивних майданчиків розміром 42 х 22 метри зі штучним покриттям (14млн. грн. з обласного бюджету) та 40 відкритих спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням (2 млн. грн. з обласного бюджету).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: