На Львівщині стартувала Всеукраїнська ліга Карпат з греко-римської боротьби

29 лютого 18:30
Переглядів: 106
Вільна боротьба

28 лютого в спортивному клубі «Легіон» відбувся перший етап дитячих змагань з греко-римської боротьби у рамках Ліги Карпат. Перемогли юні борці з м. Долина, інформують організатори.

На змагання приїхали команди із Болехова, Червонограда, Стрия, Долини, Миколаєва та Львова. На килимі змагалося понад 100  дітей віком до десяти років у ваговій категорії від 24 до 47 кілограмів.

Ліга Карпат – всеукраїнський дитячий турнір з греко-римської боротьби, який триватиме півроку. Його започаткували учасники спортклубу «Легіон» та ГО «Розвиток Громади», щоб підготувати усі дитячі команди до чемпіонатів вищого класу й популяризувати цей вид спорту.

"Змагання з греко-римської боротьби ми влаштували для популяризації спорту загалом. Високий рівень підготовки дітей мене дуже вразив. Вітаємо наших переможців з Долини", - коментує тренер з греко-римської боротьби СК «Легіон» Назар Ярош.

Наприкінці змагань команда, яка матиме найбільше перемог у кожному етапі, отримає грошову винагороду у розмірі 5 тис. гривень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: