На Львівщині стартуватиме ІІІ етап чемпіонату України з авторалі "ІІІ Ворота України"

03 червня 17:30
Переглядів: 146
авторалі

11-12 червня 2016 року на території Львівської (Сколівський район) та Закарпатської (Свалявський і Воловецький райони) областей відбудеться ІІІ етап чемпіонату України з авторалі «ІІІ Ворота України».

Змагання відбуватимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України за сприяння Львівської і Закарпатської облдержадміністрацій, Галицького та Закарпатського автомобільних клубів.

Головний суддя змагань, директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (м. Львів).

В чемпіонаті України з гірських автоперегонів та ралі планується участь понад 25 екіпажів, які представлятимуть команди автоспортсменів з Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Житомирської, Львівської, Київської, Полтавської, Чернівецької та Одеської областей України. У лютому ц.р. на території Львівщини успішно відбулися перші етапи чемпіонату України з гірських автоперегонів та ралі. При цьому усі учасники, представники команд, технічний персонал та судді відзначили високий організаційний рівень ралі, проведеного на Львівщині.

Попередня програма проведення етапів чемпіонатів України з гірських автоперегонів та ралі

11 червня 2016 року  – реєстрація та відкриття змагань. Ознайомлення спортсменів із спеціальними ділянками траси.

12 червня 2016 року – день змагань з ралі на спеціальних ділянках траси Львівської та Закарпатської областей. Закриття змагань

Змагання з ралі відбуватимуться на двох спеціальних ділянках:

  • перша спецділянка зі сторони Львівської області, зокрема на території Сколівського району, траса змагань (19 км) пролягатиме від села Тухолька через село Климець і до села Верб’яж (Воловецький район, Закарпатська обл.),
  • друга спецділянка пролягатиме селами Нижні Ворота – Підполоззя – Верхня Грабовниця – Уклін – Поляна Свалявського і Воловецького районів Закарпатської області (загальна довжина траси -20 км).
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: