На Львівщині стартує міжнародний турнір з настільного тенісу «Кубок Анатолія Строкатова»

11 травня 09:21
Переглядів: 533
Default Image

11 травня ц.р. в красивому стародавньому містечку Жовква, що на львівщині, в одному з найкращих на сьогодні в Україні спеціалізованих залів СК «ЛІРС» розпочинається третій міжнародний турнір з настільного тенісу “Кубок Анатолія Строкатова“.
Цьогоріч цей турнір, зважаючи на його масштабність та високий рівень організації, проводиться під патронатом НОК України. З нагоди відкриття змагань Президент НОК України Сергій Бубка надіслав учасникам турніру вітального листа, у якому йдеться:
«Щиро вітаю зі спортивним святом, яке завітало на Львівщину, – Міжнародним турніром з настільного тенісу «Кубок Строкатова»!
Найсильніші спортсмени зібралися тут, щоб у безкомпромісній та чесній боротьбі продемонструвати власну майстерність та визначити найкращих.
Приємно, що Анатолій Вікторович Строкатов – видатний український спортсмен, уродженець львівської землі – і понині продовжує вірно служити улюбленому видові спорту та розвивати й популяризувати настільний теніс у рідному краї, в Україні та поза її межами.
Бажаю кожному з учасників продемонструвати найкращу форму, а глядачам – отримати незабутні враження від спортивного дійства.
Нехай переможуть найсильніші!»

Гордість львівського та українського настільного тенісу Анатолій Строкатов візьме участь в урочистому відкритті турніру.
У програмі: змагання серед юнаків та дівчат, серед ветеранів настільного тенісу й найпрестижніші змагання VIP турніру.
Турнір завершиться 15 травня.
Федерація тенісу настільного Львівської області, відділення НОК України у Львівській області, управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА, суддівська колегія та організаційний комітет сподівається на цікаву, безкомпромісну боротьбу й бажає успіхів усім учасникам турніру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: