На Львівщині урочисто розпочалися фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

23 вересня 09:00
Переглядів: 106
допризовна молодь

22 вересня 2016 року на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України під егідою Міністерства молоді та спорту України й за підтримки Міністерства оборони України, управління фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалися фінальні змагання за програмою Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

Понад 300 юнаків, як представляють збірні команди різних областей України та міста Києва з усієї України у бігу на 100 та 3 000 метрів, підтягуванні, плаванні, метанні гранати на дальність, стрільбі та подоланні смуги перешкод.

На урочистій церемонії відкриття учасників змагань вітали: заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович, директор департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковник Микола Садовський, начальник Національної академії сухопутних військ Збройних Сил України імені Гетьмана Петра Сагайдачного генерал - лейтенант Павло Ткачук; військовий прокурор Західного регіону України полковник юстиції Олег Сенюк, заступник начальника відділу фізичної підготовки Збройних Сил України підполковник Роман Нізов, заступник начальника управління фізичної культури і спорту Львівської обласної держадміністрації Оксана Вацеба; учасник АТО майор Василь Дзяма; голова громадської ради при Львівській облдержадміністрації, лікар-доброволець  полку «Азов» Степан Середа; президент міжнародної та Всеукраїнської федерацій військово-спортивних багатоборств Сергій Зайцев.

Окрім того, на цьому святі спорту був присутній особливий гість - гордість вітчизняного та львівського спорту, Олімпійський чемпіон майор Олександр Петрів.

Заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович побажав молодим спортсменам успіхів у змаганнях, а також за вагомий внесок у розвиток вітчизняного спорту відзначив колектив Навчально-спортивної бази Подякою Президента Національного олімпійського комітету України.

У своїх виступах до молодих спортсменів почесні гості підкреслювали важливість фізичного виховання та гарту для молодого покоління як майбутніх захисників Батьківщини.

Сьогоднішнє життя, коли наші військовики зі зброю у руках захищають рідний край, вимагає від нашої молоді бути більш загартованою, фізично сильнішою та витривалішою, а також мати належні військово-спортивні навички. Саме із цією метою і проводяться ці змагання. Я гордий, що наша Академія, Львівський гарнізон та спортивний клуб армії долучилися до цього заходу, і ми докладемо усіх зусиль для того, щоб змагання відбулися на якомога високому рівні – зауважив генерал - лейтенант Павло Ткачук;.

Згодом свій високий спортивний та військовий вишкіл юнакам продемонстрували курсанти Національної академії сухопутних військ Збройних Сил України імені Гетьмана Петра Сагайдачного у показових виступах з рукопашного бою та вмілому володінні тактичними прийомами (керівник групи майор Микола Данилюк). 

Довідково.

Всеукраїнська Спартакіада серед допризовної молоді проводиться з метою удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до Законів України у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах.

Виховання молодого покоління українців почуття патріотизму, морально-психологічної стійкості, прагнення до занять фізичною культурою і спортом, зважаючи на складну соціально-економічну ситуацію в країні та потребу української армії у високопрофесійних кадрах, є пріоритетними завданнями державної політики та важливою складовою фізичної підготовки юнаків до подальшого проходження військової служби.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: