На Львівщині відбудеться чемпіонат України з боксу серед жінок

13 лютого 21:47
Переглядів: 255
бокс

17–23 лютого у місті Трускавець на базі дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» (вул. Данилишиних, 11) відбудеться чемпіонат України з боксу серед жінок-еліти, жінок-молоді та юніорок, за результатами якого визначать кращих жінок-боксерів України.

Участь у змаганнях візьмуть понад 180 боксерів,які представлятимуть команди 15 областей, АР Крим та м. Києва, інформує sport-oda.lviv.ua.

Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії АІБА Ігор Білецький (м.Львів).

Серед учасників змагань: - чемпіонка світу та Європи 2011 року, бронзова призерка чемпіонату світу 2013 року – мсмк Вікторія Вірт (Львівська область); - бронзова призерка чемпіонату Європи 2012 року – мсмк Наталія Князь (м. Київ); - срібна призерка чемпіонату світу 2011 року – мсмк Катерина Шамбір (Рівненська область); - срібна призерка чемпіонату Європи 2009 року – мсмк Іванна Крупеня (Рівненська область); - чемпіонка Європи 2009 року, бронзова призерка чемпіонату світу 2010 року – змс Тетяна Коб (Волинська область); - чемпіонка Європи 2012 року, срібна призерка чемпіонату світу 2013 року – мсмк Ірина Вінник (Івано-Франківська обл.); та багато інших титулованих представниць цього виду спорту.

Організатори змагань: - Міністерство молоді та спорту України - Федерація боксу України - Управління молоді та спорту Львівської ОДА - Трускавецька міська рада - ДЮСК «Спортовець» - Львівська обласна федерація боксу

Програма змагань:

17.02- понеділок

– Приїзд та розміщення команд до 15.00

17.00-19.00 – Мандатна комісія.

19.00-20.00 – Нарада представників та суддів.

18.02. – вівторок

9.00-10.00 – Зважування учасників.

11.00-12.00 – Жеребкування

12.30 – Початок попередніх поєдинків

16.00 – Урочисте відкриття змагань

17.45 – Початок попередніх поєдинків (вечірня програма)

19.02 – середа

11.00 – Початок попередніх поєдинків (ранкова програма)

16.00 – Початок попередніх поєдинків (вечірня програма)

20.02 – четвер

11.00 – Початок попередніх поєдинків (ранкова програма)

16.00 – Початок попередніх поєдинків (вечірня програма)

21.02 – п’ятниця

– День відпочинку Екскурсійна програма містом Трускавець

22.02 – субота

12.00 – Початок півфінальних поєдинків

23.02 – субота

11.00 – Початок фінальних поєдинків, нагородження переможців та призерів змагань. - Від’їзд команд.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити